Święto Babci i Dziadka w Ostrołęce

Święto Babci i Dziadka w Ostrołęce

25 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Ostrołęce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła klasa III, która piosenką wprowadziła w odświętny nastrój. Wspaniałymi aktorami okazali się uczniowie z kl. V, którzy zaprezentowali przedstawienie świąteczne w nowoczesnym stylu. Program artystyczny utwierdził przybyłych gości w przekonaniu, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie.

W drugiej części uroczystości Babcie i Dziadkowie wysłuchali koncertu życzeń przygotowanego przez oddziały przedszkolne i uczniów klas I-III. Zostali obdarowani laurkami i upominkami oraz zaproszeni na słodki poczęstunek.

Frekwencja była wspaniała, przybyło ponad 100 osób! Za co serdecznie dziękujemy. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

PSP w Ostrołęce

Udostępnij:
← Dzień Seniora w Konarach Gala musicali w „Dwójce” →

Dodaj komentarz