Przepyszne „Jabłko na Widelcu 21″… zimno to na grzańca…

Przepyszne „Jabłko na Widelcu 21″… zimno to na grzańca…

W czerwcu, na łamach miesięcznika „Kurier Warecki”, rozpoczęliśmy prezentację potraw i produktów wyróżnionych certy­fikatem „Jabłko na Widelcu”, będącego jednym z elementów projektu „Jabłko­wa Warka – Owoc Naszej Pasji”. Wareccy restauratorzy przygotowali przepyszne dania na bazie wareckich jabłek. Spe­cjalnie dla czytelników Kuriera a teraz i portalu www.warka24.pl stworzyliśmy menu, które zaspokoi gusta nawet najwybredniejszego smakosza.

Dwudziesty pierwszy certyfikowany produkt to koktajl alkoholowy „Warecki grzaniec” przygotowany przez znajdujący się na wareckim rynku lokal Spotykalnię – Śmietankę Towarzyską (ul. Niemojewska 2). Cena – 17,00 zł.

Warecki grzaniec. Ten delikatnie korzenny drink na bazie rumu i naturalnego soku z wareckich jabłek,  jest doskonałą propozycją dla wielbicieli owoców w wersji „tylko dla dorosłych”. Mistrzowska kompozycja składników  uwydatnia smak jabłka, jednocześnie tworząc doskonałą harmonię aromatów. Przyjemnie rozgrzewający, esencjonalny drink jest wspaniałym uzupełnieniem letniego wieczoru oraz zimowej kolacji. Agnieszka Śmietanka, autorka mistrzowskiej receptury żartuje – Nasz drink poprawia humor i samopoczucie, likwiduje przeziębienie, przemęczenie i przygnębienie.

 

Zapraszamy do konsumpcji i do śledzenia artykułów o całej serii produktów nagrodzonych certyfikatem „Jabłko na Widelcu”.

Pełna lista produktów wraz z cenami… kliknij tutaj.

Projekt „Jabłkowa Warka – Owoc Naszej Pasji” realizowany jest w ramach Programu Partnerstwa PAFW ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Udostępnij:
← Przepyszne "Jabłko na Widelcu 22"... ach te racuszki... Przepyszne "Jabłko na Widelcu 20"... co za romans... →

Dodaj komentarz