Wareckie Morsy ruszyły po raz czwarty

Wiadomości 27 listopada 2017
Wareckie Morsy ruszyły po raz czwarty

W tym roku oficjalne rozpoczęcie sezonu nastąpiło 28 października, choć chętnych do nieoficjalnych kąpieli nie brakowało już od początku tego jesiennego miesiąca.

Po czterech tygodniach można już śmiało stwierdzić,że to będzie rekordowy sezon, ponieważ na każdym spotkaniu jest coraz więcej chętnych. Nie brakuje nowych twarzy, spragnionych sprostać wyzwaniu jakim jest kąpiel w zimnej wodzie. Przypomnijmy,że kąpiel w lodowatym nurcie to nie tylko przygoda i kształtowanie silnego charakteru, ale przede wszystkim niesie za sobą korzyści dla zdrowia. Poprawa krążenia, wyglądu skóry, wzmocnienie odporności organizmu na przeziębienia, no i , co ważne w te
jesienno zimowe dni – poprawa nastroju i ogólnego samopoczucia. Nie widziano jeszcze nieuśmiechniętego morsa podczas kąpieli.

Jeśli ktoś nie wierzy to zapraszamy do spróbowania swoich możliwości lub wybrania się na rodzinny spacer i kibicowania nam nad rzeką.

Spotkania w każdą niedzielę o godzinie 10.45 i od minionego sezonu tradycją stała się rozgrzewka indywidualna i na koniec wspólna gimnastyka przed wejściem o godz. 11 oraz zbiorowa fotka. Można nas podglądać na FB : Wareckie Morsy.

Mors Kronikarz

Zdjęcia: Zbigniew Jeżewski

 

Udostępnij:
← Uczniowie wareckiej „dwójki” bardziej widoczni i bezpieczni Niezwykła lekcja historii w Michałowie →

Dodaj komentarz