Konkurs Działaj Lokalnie 2018

Konkurs Działaj Lokalnie 2018

Trwa konkurs na dotacje do 6 tys. zł. Fundusze można zdobyć na projekty, które aktywizują mieszkańców do wspólnego działania. Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zaprasza aktywne sołectwa, grupy mieszkańców oraz organizacje pozarządowe do udziału w Programie Działaj Lokalnie.  Nabór wniosków trwa do 11 maja.

Poprzez realizację Programu Działaj Lokalnie wspieramy zwykłych ludzi, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swojej miejscowości. W konkursie mogą wziąć udział sołectwa, grupy mieszkańców czy organizacje z gminy Warka, które chcą zrealizować projekt mający na celu aktywizację lokalnej społeczności.  Dotowane projekty będzie można realizować od 15 czerwca do 31 grudnia 2018 roku. Wnioski można składać online poprzez Generator wniosków  dostępny na stronie www.stowarzyszeniewarka.pl do 11 maja 2018 r.

Dofinansowanie będzie możliwe tylko na projekt, który jest szeregiem działań prowadzących do aktywizacji danej społeczności na rzecz dobra wspólnego. Mogą to być: wiejskie pikniki, warsztaty rękodzielnicze, zajęcia sportowe, wspólne spędzenie czasu, budowa altany czy placu zabaw dla dzieci – wszelkie działania, w których mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce i aktywizują się.

Jeśli chcesz zadziałać lokalnie w swojej miejscowości to serdecznie zapraszamy na konsultacje pomysłu na projekt. Kontakt: Agata Sotek 504 968 412, asotek@stowarzyszeniewarka.pl

Program Działaj Lokalnie realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie W.A.R.K.A. ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Partnerów w tym Gminy Warka.

Udostępnij:
← Warecki "Teatrzyk nieDuży" nagrodzony! Mieszkańcy wybrali Park Saski →

Dodaj komentarz