Młodziczki ze Śląska zwyciężyły w Warce!

Młodziczki ze Śląska zwyciężyły w Warce!
W dniach 2-3 czerwca w Warce na Stadionie Miejskim i na Sielance zostały zorganizowane półfinały Mistrzostw Polski Młodziczek w Piłkę Nożną. W Turnieju rywalizowały zawodniczki rocznika 2005 z kadr wojewódzkich: Mazowieckiego ZPN, Śląskiego ZPN, Podkarpackiego ZPN oraz Pomorskiego ZPN. Niektóre zespoły takie jak Pomorski ZPN przyjechały już w poniedziałek żeby dobrze przygotować się do turnieju. Jak podkreślali trenerzy i obserwatorzy poziom był bardzo wyrównany, a po ciekawej dwudniowej rywalizacji  systemem „każdy z każdym”, najwięcej punktów zdobyła drużyna Śląskiego ZPN i to ona awansowała do finału gdzie zmierzy się z zespołem z Wielkopolski.
Na zakończenie turnieju drużyna która zajęła drugie miejsce Podkarpacki ZPN odebrała z rąk Dyrektora CeSiR Warka Mariana Górskiego i Przedstawiciela PZPN Marka Anglarta okazały puchar i medale. Trenerzy i opiekunowie bardzo dobrze wypowiadali się o turnieju podkreślając iż wszystko było przygotowane perfekcyjnie.
A tak wypowiedział się na łamach Śląskiego ZPN trener zwycięzców:Jak oceni pan organizację turnieju w Warce?
– Gdybym miał wystawić ocenę w skali od 1 do 10 dałbym dziesiątkę. Bardzo dobre boiska i baza noclegowa. Wszystko było tak jak trzeba.

Turniej był powierzony przez PZPN – Radomskiemu Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej. Dzięki bardzo dobrej współpracy ROZPN z klubem KS Warka i Samorządem Warki z Burmistrzem Dariuszem Gizką na czele udało się zorganizować Turniej w Warce.

Organizatorami Turnieju byli: ROZPN Radom, Samorząd Warki, CeSiR Warka oraz KS Warka.
Udostępnij:
← Znamy zwycięzców Konkursu Działaj Lokalnie... 5 z gminy Warka! Weekend na Szlaku Jabłkowym →

Dodaj komentarz