Zapraszamy na Jesienne Biegi Przełajowe!

Zapraszamy na Jesienne Biegi Przełajowe!

Klub Sportowy Start Pułaski Warka i Centrum Sportu i Rekreacji w Warce zapraszają do udziału w II Jesiennych Biegach Przełajowych. Zawody odbędą się w niedzielę 16 września na Stadionie Miejskim w Warce. W programie przewidziano biegi indywidualne.

Biegi rozpoczną się o godzinie 10:00. W pierwszej kolejności wystartują sztafety rodzinne w kategoriach:

1)  dziecko kl.1-3 + rodzic; startują na dystansie 333 m (dziecko – 150 m, rodzic -183 m)

2)  dziecko kl.4-6 + rodzic; biegną na dystansie 666 m (dziecko – 333 m, rodzic – 333 m)

3)  dziecko kl.7-8-gimnazjum  + rodzic; biegną na dystansie 666 m (dziecko – 333 m, rodzic – 333 m)

Następnie odbędą się biegi przedszkolaków na 100 m, uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjum oddzielnie dla dziewcząt i chłopców na dystansie: 200 m (klasy 1-2), 400 m (kasy 3-4), 800 m (klasy 5-6), 1000 m (klasy 7-8 i gimnazjum).

Na zakończenie odbędzie się rywalizacja w kat. OPEN na dystansie 3 km.

Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjum i przedszkoli zgłasza się do nauczyciela wychowania fizycznego w szkole. Wymagane jest aby niepełnoletni zawodnicy posiadali oświadczenia podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych co jest równoznaczne ze zgodą na udział w zawodach. Do 13 września 2018 r. (czwartek) szkoły dostarczają listy startujących uczniów do CeSiR osobiście lub mailowo: cesir@warka.org.pl.

Uczniowie, których zabraknie na listach startowych ze szkół zapraszamy z rodzicami do stolika sędziowskiego w celu zapisania na zawody
i uzupełnienia oświadczenia biegacza.

W sztafecie rodzinnej mogą uczestniczyć dwuosobowe drużyny: dziecko + rodzic bez przeciwwskazań lekarskich do biegania. Zgłoszeń dokonujemy w dniu zawodów przy stoliku sędziowskim.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 601 767 314 lub w regulaminie zawodów, który od września będzie dostępny na stronach internetowych organizatorów.

Do zobaczenia na starcie wareckich biegów!

KS Start Pułaski Warka

Udostępnij:
← Wareccy siatkarze w dobrej formie! Wareccy kolarze podczas wyścigu ŻTC Bike Race →

Dodaj komentarz