Marszałek Adam Struzik o bezpieczeństwie pieszych

Marszałek Adam Struzik o bezpieczeństwie pieszych

17 września przy ul. Puławskiej w Warce odbyło się oficjalne otwarcie chodnika w ciągu bardzo ruchliwej i niebezpiecznej drogi wojewódzkiej nr 731, z Warki w kierunku Góry Kalwarii. W tym roku Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, przy aktywnym wsparciu Samorządu Warki wybudował odcinek od ul. Filtrowej do ul. Pruskiej. Jest to już drugi etap tej inwestycji gdyż w roku poprzednim powstał chodnik od ronda Braci Lubert do ul. Filtrowej.

Symbolicznego przecięcia szarfy dokonali: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Leszek Przybytniak, Dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Zbigniew Ostrowski oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Warce Aldona Rzeźnik.

Wszyscy uczestniczący w uroczystości podkreślali jak ważna dla mieszkańców okolicznych domów, których powstaje coraz więcej w okolicy jest bezpieczna droga do miasta, szczególnie dla pieszych i rowerzystów. Wybudowany chodnik w znaczącym stopniu poprawi bezpieczeństwo uczestników ruchu w tej części Warki.

Udostępnij:
← Wędrówki PTTK z historią w tle Wieniec dożynkowy CKZiU jednym z najpiękniejszych! →

Dodaj komentarz