Taneczne harce seniorów w Warce

Taneczne harce seniorów w Warce

„Częsty taniec zwiększa poczucie szczęścia”. Dobrze o tym wiedzą Grupy senioralne działające w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Za oknami jesienna szaruga, dni stają się krótsze i mniej dociera do nas radosnych promieni słońca. Powoli świat szykuje się do zimy. Jednak to nie powód by zamknąć się w sobie i wpadać w jesienną depresję. Seniorzy z grup działających w CeSiR mają na to sprawdzone lekarstwo. Taniec! W grupie przyjaciół, w miłej, ciepłej atmosferze, niejednemu przyprawił uśmiech na twarzy.

Warecki Klub Seniora „Radość z życia” 13 października zorganizował wieczorek taneczny dla młodych duchem. Przyjemna atmosfera i dobra muzyka pozwoliły zapomnieć o troskach. Wspólne przygotowanie stołów, poczęstunku sprawia, że grupa się integruje i wyznacza nowe cele do działania. Seniorzy z zaprzyjaźnionych Klubów oraz znajomi przybyli licznie i razem bawili się przy ulubionych piosenkach z czasów swojej młodości.

Tydzień później ponad 80 Seniorów bawiło się podczas imprezy integracyjnej, którą  zorganizował Klub Złotego Wieku. Muzyka którą wszyscy lubią towarzyszyła do samego końca imprezy. Był czas na rozmowy, wspólne plany i oczywiście na najważniejsze – taniec – bo jak się tańczy to nic nie dolega – podpowiada Seniorka z błyskiem w oku. Na jednej sali wspólnie bawiły się zaprzyjaźnione kluby z Jasieńca, Chynowa, Michałowa i oczywiście z Warki.

W najbliższym czasie Klub złotego Wieku organizuje Bal Sylwestrowy na który serdecznie zaprasza. Koszt dla jednej osoby to 120 zł, a w cenie muzyka na żywo, 4 gorące posiłki, zimne przekąski, owoce, napoje, domowe ciasta, kawa, herbata, napoje. Zapisy do 20.12.2018 pod nr tel. 697 050 351.

Wszystkich seniorów, którzy chcą spędzić miło czas w gronie rówieśników zapraszamy do naszych grup senioralnych; WKS Radość z Życia i Klub Złotego Wieku.

Udostępnij:
← Nie pytaj o Polskę? Wareckie Liceum w sto lat po odzyskaniu Niepodległości Jesienne wykłady Uniwersytetu... w plenerze →

Dodaj komentarz