Zakończono remont szatni siłowni w CeSiR

CeSiR, Instytucje, Wiadomości 2 stycznia 2019
Zakończono remont szatni siłowni w CeSiR

W minionym czasie w budynku CeSiR trwały różne prace remontowe. Odnowiono tzw. salę imprez, wymieniono okna w części pokojów noclegowych, trwa termoizolacja budynku. Tymczasem na początku grudnia zakończono kolejny etap tegorocznych renowacji – oddano do użytku nowe pomieszczenia szatni w Siłowni CeSiR.

W drugiej połowie roku w Siłowni CeSiR prowadzono gruntowe prace modernizacyjne szatni męskiej i natrysków przy siłowni. Pomieszczenia zostały przeorganizowane.  Zmieniono kubaturę szatni poprzez rozbudowanie strefy prysznicowej, wygospodarowano przestrzeń i przeniesiono dotychczasową toaletę, a także utworzono przestronny korytarz wejściowy i odnowiono pomieszczenie szatni męskiej. We wszystkich pomieszczeniach ułożono na podłodze terakotę, a w natryskach i wc nową glazurę na ścianach. W natryskach zamontowano nowoczesną armaturę natryskowo-prysznicową. Ponadto zmodernizowano oświetlenie we wszystkich pomieszczeniach na energooszczędne – ledowe. Zamontowano także nowe aluminiowe drzwi (3 pary) w korytarzu, łazience i wc. Remont całości został wykonany we własnym zakresie tzn. środkami finansowymi z własnego funduszu na ten cel przeznaczonymi, a także własna siłą fachową, co zmniejszyło koszty remontu.

Przeprowadzone prace remontowe znacząco poprawiły estetykę i funkcjonowanie szatni. Mamy nadzieję, że zwiększy to komfort korzystających z siłowni CeSiR.

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Popłyń i wesprzyj WOŚP Szkoła Tańca "Emotion" wygrywa Mazowiecką Ligę Taneczną 2018! →

Dodaj komentarz