Zapraszamy do „Skrzynki”

Zapraszamy do „Skrzynki”

W ostatnim okresie w „Skrzynce Kontaktowej” na wareckim rynku działo się wiele. Jeszcze w ostatni weekend czerwca zorganizowany został koncert dwóch zespołów „Royal Acoustic” i „Just in Case” oraz pokaz kina plenerowego z filmem „Wielkie wesele”.

W lipcowe weekendy można było usłyszeć „The King” oraz „GuzikOwce”, odbył się pokaz taneczny wraz z warsztatami TIK-SHOW, teatr ognia w wykonaniu Grupy Awaria na zdjęciu/, pokaz filmowy „Tata kontra tata” oraz miały swój początek dwa duże wareckie wydarzenia – Parada Pułaskiego rozpoczynająca Vivat Pułaski oraz Święto Seniorów Powiatu Grójeckiego „Seniorada 2019”. W ostatni weekend lipca, zarówno w piątek jak i w niedzielę odbędą się koncerty zespołów grających „piosenki turystyczne i poetyckie”.

W sierpniu kolejne wydarzenia w tym kolejne koncerty, pokazy kina plenerowego (2 sierpnia film „Czas na Miłość”, następnie 16 i 30 sierpnia), Jarmark Śniadaniowy z Tangiem w tle (4 sierpnia, kolejny Jarmark tym razem dziecięcy – 31 sierpnia), Powiatowy Jarmark Rękodzielniczy (4 sierpnia), potańcówka na ludową nutę (31 sierpnia), impreza podsumowująca wakacje połączona z wyścigiem kolarskim 25 sierpnia, itp.

Najbliższe Kino Plenerowe na Skrzynce”, które zaplanowane zostało na 2 sierpnia na godz. 20:30 to angielska komedia romantyczna pt. „Czas na Miłość”.

Film opowiada o młodym człowieku (Tim Lake), który posiada zdolność podróżowania w czasie. Dowiedział się o tym od swojego ojca, który wyjawił mu, że mężczyźni w jego rodzinie zawsze posiadali taką możliwość. Tim w związku z tym może zmienić wydarzenia w swoim życiu, które zdarzyły się w przeszłości. Tak więc dziać się będzie wiele… a w filmie zobaczymy m.in. Domhnall Gleeson, Rachel McAdams czy Tom Hollander.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej www.warka24.pl/skrzynka2019, fb i innych nośników informacji.

Zapraszamy do „Skrzynki Kontaktowej” na wareckim rynku…

Dworek na Długiej

Udostępnij:
← Vicemistrzyni Polski i inne sukcesy naszych pływaków! 76. rocznica mordu na ulicach okupowanej Warki →

Dodaj komentarz