Nowe szatnie w CeSiR!

CeSiR, Instytucje, Sport, Wiadomości 6 października 2019
Nowe szatnie w CeSiR!

Zakończono kolejny etap remontowo-modernizacyjny w Centrum Sportu i Rekreacji. Na pasjonatki fitness czekają  nowe szatnie i sprzęt sportowy

Podczas przerwy wakacyjnej przy sali imprez, w której odbywają się wszystkie zajęcia fitness zaszło kilka istotnych zmian przestrzenno-wizualnych.

Po pierwsze wygospodarowano przy sali dwa pomieszczenia, z których utworzono magazynek na sprzęt sportowy i szatnię. Wymagało to przeprowadzenia gruntownego remontu: zamontowano drzwi do pomieszczeń tak aby można było do nich wchodzić bezpośrednio z sali zajęciowej, pomalowano i odświeżono ściany, położono nową glazurę. W szatni zainstalowano umywalkę, lustro, ławki ,a także nowe szafki ubraniowe firmy BX System. Zaś w magazynku pojawiły się półki, na których pojawił się nowy sprzęt fitness: hantle o różnym ciężarze, stepy, piłki, maty, skakanki, obciążniki itp.

Od 16 września sala imprez wraz z nowymi pomieszczeniami będzie ponownie dostępna dla uczestników zajęć fitness w CeSiR.

Poczynione inwestycje sprawiły że przestrzeń obiektu stała się bardziej funkcjonalna i przyjazna korzystającym.

Obecnie trwają prace remontowe w szatniach siłowni. Szatnie męską wyposażono w nowoczesne szafki ubraniowe i ławki. Kolejnym etapem prac będzie modernizacja szatni dla pań.   Po remontach, wnętrza zapleczy sportowych nabrały nowego charakteru wizualnego i przestrzennego. Estetyczne wnętrza z pewnością uprzyjemnią korzystanie z naszego obiektu!

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Kronika policyjna i dwa słowa Komendanta Zabawa na ludowa nutę w Nowej Wsi! →

Dodaj komentarz