Szlachetna Warka w akcji!

Szlachetna Warka w akcji!

W sobotę, 16 listopada ruszyła internetowa baza rodzin, którym w tym roku będzie można pomóc w ramach akcji Szlachetna Paczka.

Otwarcie systemu wyboru rodzin zostało oficjalnie zainaugurowane poprzez Marsze odbywające się we wszystkich miastach wojewódzkich, m.in. w Warszawie, gdzie była reprezentacja wolontariuszek z rejonu Warka.

W tym roku do projektu w naszym rejonie zostało włączonych 29 rodzin, część z nich znalazła już swojego Darczyńcę, a pozostałe wciąż czekają. Każdy z nas może przygotować Paczkę dla jednej z nich wybierając rodzinę z bazy na www.szlachetnapaczka.pl.

Trafią one do swoich adresatów w czasie Weekendu Cudów, 7 i 8 grudnia, kiedy to odbędzie się finał kolejnej, już 19. edycji wydarzenia. Tak, jak w poprzednich latach, nasz magazyn będzie się mieścił w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego. W te dni będziemy także prowadzić akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. Powiększanie bazy Fundacji DKMS to szansa na życie dla chorujących na białaczkę oraz inne nowotwory krwi. Zachęcamy, aby włączyć się w pomaganie!

Szlachetna Paczka Warka 

Udostępnij:
← Modlitwa za... wolność 101 lat po jej odzyskaniu Wareccy biegacze podczas XXVII Biegu Niepodległościowego w Górze Kalwarii →

Dodaj komentarz