Wspólne kolędowanie w niedzielę 15 grudnia na wareckim rynku!

Wspólne kolędowanie w niedzielę 15 grudnia na wareckim rynku!

Jabłkowa magia świąt zawita na warecki rynek po raz czwarty, ale po raz pierwszy będzie to wydarzenie dwudniowe. W dniach 14-15 grudnia odbędzie się „Zimowa Odmiana Wareckiego Rynku – Jabłkowy Weekend w Warce”.

Jedną z niedzielnych atrakcji będzie wspólne kolędowanie. Na scenie w godz. 13:00-15:00 zaprezentują się: sekcja wokalna działająca w „Dworku na Długiej” prowadzona przez Katarzynę Ambroży oraz laureaci konkursu wokalnego „mini Warka Music Show”. Poza młodymi wokalistami na scenie zaprezentują się również seniorzy z wareckiego Klubu Złotego Wieku. Znane i lubiane kolędy oraz świąteczne piosenki to gwarancja dobrej zabawy. Po występach wokalnych będzie można obejrzeć warecką młodzież, która zaprezentuje taniec z flagami. Będzie to finał projektu „Działaj Lokalnie” realizowanego przez młodzież działającą w Terezjańskim Apostolstwie Ufności przy Parafii pw. Św. Mikołaja Biskupa w Warce. Następnie o godz. 15:00 nastąpi wręczenie nagród w konkursach świątecznych, o 16:00 wspólne zapalenie gwiazdy na wareckiej choince a tuż po tym wydarzeniu specjalny świąteczny koncert Orkiestry Miejskiej „Moderato”.

Plan kolędowania na scenie Zimowej Odmiany Wareckiego Rynku:

13:00 – Sekcja wokalna,

13:45 – laureaci mWMS – kolędy i pastorałki,

14:15 – Klub Złotego Wieku

14:45 – Taniec z flagą (TAU)

15:00 – Wręczenie nagród w konkursach świątecznych

16:00 – Wspólne zapalenie gwiazdy na choince

16:10 – Świąteczny koncert Miejskiej Orkiestry Moderato

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania! Więcej o atrakcjach „Zimowej Odmiany Wareckiego Rynku Jabłkowego Weekendu w Warce” – kliknij tutaj.

Udostępnij:
← Smacznie i świątecznie na wareckim rynku! KS Warka na półmetku sezonu →

Dodaj komentarz