Ważny sprawdzian KS-u Warka w Mogielnicy

Ważny sprawdzian KS-u Warka w Mogielnicy

W sobotę, 22 lutego piłkarze KS-u Warka pojadą do Mogielnicy zmierzyć się w sparingu z miejscową Mogielanką. Czy podopieczni Łukasza Wiśnika przełamią się po ostatniej porażce 1:2 z AGAPE Białołęka? Dla beniaminka IV ligi mecz w Mogielnicy będzie ważnym sprawdzianem.

Piłkarze z Warki do tej pory podczas przygotowań do rundy wiosennej stoczyli trudne pojedynki. Rywale byli wymagający, a podopieczni Łukasza Wiśnika musieli uznać wyższość Energii Kozienice oraz AGAPE Białołęka. Zremisowali natomiast z Zamłyniem Radom. KS Warka zaskoczył w Grójcu miejscowe Mazowsze i wygrał 3:2. Przed beniaminkiem IV ligi kolejna konfrontacja.

W sobotę, 22 lutego ekipa Wiśnika zmierzy się w Mogielnicy z miejscową Mogielanką. KS Warka jest zdecydowanym faworytem, ale gospodarze zrobią wszystko, żeby przeciwnikowi zadania nie ułatwić. A co jeszcze można powiedzieć o drużynie z Mogielnicy? W swoim pierwszym pojedynku sparingowym podopieczni Sylwestra Sokoła przegrali aż 0:4 z Drogowcem Jedlińsk. Lider radomskiej „okręgówki” okazał się niezwykle trudnym rywalem. Wicelider drugiej grupy radomskiej A klasy z pewnością z tej porażki wyciągnął odpowiednie wnioski.

Trzeba przyznać, że sobotnia konfrontacja będzie wyjątkowa dla Łukasza Wiśnika. Trener KS- u Warka kiedyś przecież prowadził Mogielankę. Sentyment do tej drużyny z pewnością pozostał.

Początek meczu Mogielanka Mogielnica – KS Warka w sobotę, 22 lutego o godzinie 15.00.

MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← Młodzi piłkarze z Warki ponownie na podium! Zimowisko z ptakami →

Dodaj komentarz