Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

Już po raz piąty podczas wareckiego odpustu obył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Warki. Tegorocznym zwycięzcą została drużyna „Uśmiech nad Pilicą”.

Turniej kierowany do drużyn amatorskich corocznie cieszy się dużym zainteresowaniem. Do tegorocznej edycji zgłosiło się dziesięć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Zawody rozgrywano 19 lipca na terenie Kompleksu Sportowego na dwóch boiskach, po jednym dla każdej z grup. W pierwszym etapie turnieju grano systemem „każdy z każdym”. Następnie dwa najlepsze zespoły z grupy A i B awansowały do półfinałów, z których zwycięzcy trafili do finałów, a przegrani rozegrali mecz o III miejsce. Po ciekawych spotkaniach grupowych i zaciętych półfinałach wyłoniono pary grające o najwyższe trofea.

W finale naprzeciw siebie stanęły drużyny: „Uśmiech nad Pilicą” i Kajaki24. W regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis, a o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Tu lepszą skutecznością popisali się gracze „Uśmiechu nad Pilicą”, którzy zwyciężyli turniej! II miejsce przypadło drużynie Kajaki24. W meczu o III miejsce Top Market pokonał Warka Team 1:0 i tym samym zajął najniższą lokatę na podium.

I miejsce – UŚMIECH NAD PILICĄ
II miejsce – KAJAKI24
III miejsce – TOP MARKET
IV miejsce – TEAM WARKA

Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportowe zaangażowanie i udział w zawodach. Równocześnie zapraszamy na kolejne rozgrywki i mecze.

Organizatorem turnieju pod patronatem Burmistrza Warki byli: Klub Sportowy Warka i Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.

 

 

Udostępnij:
← Przepiękne patriotyczne śpiewanie na wareckim Rynku Koncert Kameralni Trio w "Skrzynce Kontaktowej" →

Dodaj komentarz