Zgłoś rodzinę do Szlachetnej Paczki – to już ostatni moment

Zgłoś rodzinę do Szlachetnej Paczki – to już ostatni moment

To już ostatni moment na zgłoszenie potrzebującej rodziny do Szlachetnej Paczki. Ten rok jest trudny i nieprzewidywalny, jednak wolontariusze zdają sobie sprawę, że nawet w czasie pandemii są osoby, które potrzebują wsparcia. W tym wyjątkowym czasie wareccy SuperW dbają o to, żeby spotkania z rodzinami były bezpieczne. Zarząd stowarzyszenia zapewnił maseczki i żele dezynfekujące, dodatkowo podczas spotkań rozmówcy zachowują odpowiedni dystans, a jeśli jest to możliwe – przeprowadzają rozmowy na zewnątrz, nie wchodząc do domów. Wszyscy starają się zachować wyjątkową czujność i ostrożność, pracować odpowiedzialnie, docierając przy tym do jak największej liczby osób w potrzebie.

Już 14.11. rusza otwarcie bazy rodzin, co oznacza, że od tego dnia darczyńcy będą mogli wybierać rodziny, którym pomogą. Natomiast formularze z historiami rodzin można przekazywać liderce rejonu do dnia 20.11. Porozmawianie z ludźmi w potrzebie i zachęcenie ich, do podpisania formularza Szlachetnej Paczki, to realna pomoc. Nie bądźmy obojętni i wspierajmy się w tym ciężkim dla wszystkich czasie.

Kontakt do liderki rejonu:
Katarzyna Sosnowska,
Tel: 693-538-707
Email: katarzyna.sosnowska95@gmail.com

 

Udostępnij:
← Odbiór, transport i utylizacja płyt azbestowych z terenu Miasta i Gminy Warka Kronika policyjna i dwa słowa Komendanta →

Dodaj komentarz