Więcej
    Strona głównaOrganizacjeKS WarkaGorzka lekcja gry od juniorów Polonii

Gorzka lekcja gry od juniorów Polonii

W drugim zimowym sparingu KS Warka uległ juniorom starszym Polonii Warszawa 6:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyn zdobył w 10 minucie Sebastian Ząbkowski. W meczu z różnych przyczyn nie wystąpili m.in. :Pieniążek, Kuklewski, Jałocha, Grzywna oraz Gromadzki. Oto krótkie podsumowanie meczu przez trenera Dutkowskiego -„Zagraliśmy w osłabionym składzie, ale to nas oczywiście nie tłumaczy. Jestem pełen podziwu dla zespołu z Warszawy. To naprawdę jeden z najlepszych zespołów w Polsce w tej kategorii wiekowej. Widać to było w ostatnich 20 minutach, kiedy opadliśmy już z sił, a młodzieżowcy z Polonii to wykorzystali i wbili nam trzy gole.”

Na pewno  porażka  nie może cieszyć, ale trzeba pamiętać, że graliśmy z wymagającymi ekipami. Miejmy nadzieję,że w kolejnych meczach będzie już tylko lepiej i w jak najlepszy sposób zespół z Warki przygotuje się do rundy wiosennej. Warto odnotować, że w pierwszym sparingu KS Warka uległ III ligowemu OKS-owi Otwock 6:3. Mecz w Otwocku był okazją do uczczenia 10 lat zgody kibicowskiej między kibicami obu ekip. Kolejny mecz sparingowy rozegrany zostanie w sobotę w Radomiu, a rywalem KS-u będzie Skaryszewianka Skaryszew, która aktualnie występuje w radomskiej Klasie A.

Redakcja Warka24.pl
    Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!