2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejElectric violin czyli młodzieżowe smyki

  Electric violin czyli młodzieżowe smyki

  Finał projektu “Wareckie Talenty” już jutro – 31 maja na placu za „Dworkiem na Długiej” (lub w przypadku złej pogody w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Warce). Oprócz talentów lokalnych będzie można obejrzeć i posłuchać również talenty, które mieliśmy okazję oglądać się w programach telewizyjnych tj. „Mam Talent” czy „X-Factor”. Będzie wokalistka Agata Dziarmagowska (godz. 15:00), rowerowy akrobata Kamil Stunt Kobędzowski (14:30, 15:50 i 17:30), specjalista od yoyo Marcel Ołubek (15:40, 16:50) oraz na koniec finalista 6 edycji „Mam Talent” – Dominik Chmurski, który da muzyczny popis gry na elektrycznych skrzypcach. Koncert odbędzie się w dwóch wejściach – o godz. 16:30 i 18:40.

  Dominik Chmurski jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w specjalności gra na skrzypcach. Mimo edukacji związanej z muzyką klasyczną, jako swoją drogę wybrał muzykę rozrywkową. Grę na skrzypcach elektrycznych traktuje jako swoją pracę, ale i wielką pasję. Od 2008 roku występuje w klubach muzycznych w całej Polsce, jego występy mają charakter live act. Występował gościnnie w wielu projektach związanych z muzyką jazzową, elektroniczną, rockową, alternatywną. 

  Zobacz jak wypadł Dominik w półfinale programu „Mam Talent”

   

  Chmurski 01 Chmurski 02 Chmurski 04 Chmurski 06

  Projekt “Wareckie Talenty” realizowany przez młodzież dzięki dotacji z Programu “Młodzież w działaniu”, przy wsparciu Stowarzyszenia W.A.R.K.A. 

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE