0.9 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeTakiego kina jeszcze nie było w Warce

  Takiego kina jeszcze nie było w Warce

  W piątek 1 sierpnia na wareckim Rynku odbył się filmowy piknik Banku BGŻ. Podczas imprezy, która rozpoczęła się o godzinie 14.00, mieszkańcy Warki mogli skorzystać z licznych  atrakcji.

  Na najmłodszych czekało malowanie twarzy, gry na konsoli, zabawy na trampolinie i konkursy z nagrodami. Osoby, które wypełniły formularz konkursowy miały szansę wygrać rower. Ponadto dla odwiedzających strefę organizatorzy przygotowali drobne gadżety w konkursach prowadzonych przez animatorów. Dodatkową atrakcją była ścianka radości, gdzie uczestnicy pikniku wpisywali swoje hasła i przesłania.

  Finałem Filmowego Pikniku Banku BGŻ były dwie projekcje filmowe. O godzinie 18:00 można było zobaczyć jak Maniek, Diego i Sid stawiają czoła kolejnym wyzwaniom w „Epoce Lodowcowej 4”. Bajkę obejrzało aż 254 mieszkańców miasta! Wybierając się na film warto było pamiętać o bilecie, ponieważ upoważniał do otrzymania popcornu i obejrzenia filmu w specjalnie przygotowanej strefie.  O 20:00 na ekranie pojawiła się Vanessa Paradise w zabawnej komedii „Licencja na uwodzenie”.

  Impreza odbyła się we współpracy z władzami Miasta i Gminy Warka.

  Warka_epoka lodowcowa 3 zm Warka_kino zm

  Dziękujemy za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że czas spędzony na filmowym pikniku na długo zostanie w pamięci mieszkańców.

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE