Taaaka ryba

Taaaka ryba

W minioną niedzielę, 5 października, przy wyjątkowo sprzyjającej pogodzie odbyły się na Mateczniku rzeki Pilicy i Jeziorze Środkowym Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Warki. W dwóch turach trwających po 2,5h rywalizowało 29 wędkarzy z Kół Polskiego Związku Wędkarskiego. Wspierani przez rodziny, znajomych i gości, rozgrzewając się ciepłym posiłkiem zapewnionym  przez organizatorów, w przyjaznej atmosferze wyławiali kolejne ryby i zdobywali punkty. Największą ich ilość uzyskał Jacek Miękus,  zdobywca pucharu, który wręczony został przez Burmistrz Warki – Dariusza Gizkę. Największy okaz, którego długość wynosiła 32 cm, wyłowił Sławomir Jaworski, za którego otrzymał od Radnego Powiatu Grójeckiego Macieja Dobrzyńskiego pamiątkową statuetkę.

Wśród przybyłych gości oprócz wspomnianych wcześniej Burmistrza i Radnego Powiatu Grójeckiego byli: Radny Rady Miejskiej w Warce Marek Niedziałek oraz dyrektor Gminnej Jednostki Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zaręba.

Fundatorami nagród, które otrzymali wszyscy uczestnicy zawodów byli – Urząd Miejski w Warce, Maciej Dobrzyński, firma „Królik – Maszyny Sadownicze” oraz Dariusz Marek.

Wyniki indywidualne najlepszych 10 zawodników:

  1. Jacek MIĘKUS – 5840 pkt.
  2. Adrian PUK – 3560 pkt.
  3. Rafał ŚWIERCZYŃSKI – 3100 pkt.
  4. Jacek KRĘZAŁEK – 2620 pkt.
  5. Krzysztof BIELECKI – 2020 pkt.
  6. Krzysztof CYBULSKI – 1890 pkt.
  7. Sławomir JAWORSKI – 1700 pkt.
  8. Dariusz MAREK – 1630 pkt.
  9. Mirosław CZUJ – 1530 pkt.
  10. Łukasz OLEJARCZYK – 1390 pkt.
Udostępnij:
← WARCON 2014 Warecki Festiwal Szachowy! →

Dodaj komentarz