Więcej

  Kolejne spotkania Klubu Mam

  Po wakacyjnej przerwie rusza na nowo Klub Mam w Warce. Zapraszamy na spotkania dotychczasowych członków Klubu jak i nowe mamy wraz ze swoimi pociechami (od 0 do 3 lat). Drogie Mamy wyrwijcie się z natłoku zajęć domowych i przyjdźcie do nas wspólnie spędzić czas, nawiązać nowe przyjaźnie i wymienić doświadczenia na temat wychowania dzieci. Będziemy tak jak w pierwszej edycji spotkań razem z innymi mamami wspólnie rozwiązywać problemy i bawić się ze swoimi pociechami.

  Klub Mam rozpoczął swoją działalność 24 kwietnia 2014 roku. Spotkania odbywały się co tydzień w czwartki w „Dworku na Długiej” w Warce. Klub do tej pory liczył jako swoich członków 10 mam i 12 dzieci. Część mam już nas opuściła i wróciła do pracy. Dziękujemy za życzliwość i dotychczasową pomoc w promowaniu Klubu Mam dyrektorowi Gminnej Jednostki Kultury „Dworek na Długiej”, „Okolicy”, tygodnikowi „Oko” i innym lokalnym mediom.

  Teraz po wakacyjnej przerwie zapraszamy na pierwsze spotkanie 23 października 2014 roku godz. 11:00 do „Dworku na Długiej” w Warce. Przyjdź i razem społecznie stwórzmy coś wspaniałego dla nas i naszych pociech.

  Rozpoczynamy bezpłatnymi warsztatami muzycznymi „Kto tak pięknie śpiewa i gra – to mama, tata i ja”. Projekt dofinansowany ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

  W programie zajęć mamy naukę prostych piosenek, rymowanek, wierszyków i pląsów.

  Zapraszamy serdecznie!

  Klub Mam 01 zm

  animatorka, liderka grupy wareckiej – Magdalena Przybylska

  koordynator akcji „Od serca dla Dziecka” – Agnieszka Wicińska EduStrefa Grójec

  Klub Mam - plakat zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE