Więcej

  Kiermasz z „sercem” w tle

  Z inicjatywy stypendystów Lokalnego Funduszu Stypendialnego W.A.R.K.A. w niedzielę 16 grudnia w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Warce zorganizowany zostanie całodniowy kiermasz świąteczny. Tego dnia będzie można kupić ręcznie wykonane ozdoby świąteczne jednocześnie wspierając jakiś szczytny cel. Jaki to będzie cel zależeć będzie od grup uczestniczących w kiermaszu. Czy będzie to wsparcie uzdolnionej młodzieży, seniorów, czy pomoc niepełnosprawnym? Zapraszamy szkoły, organizacje, kluby do włączenia się w przygotowanie kiermaszu zarówno jako oferujący wykonane ręcznie ozdoby i przedmioty świąteczne jak i ci, którzy chcą całodniowe przedsięwzięcie wesprzeć występem artystycznym o tematyce bożonarodzeniowej. Wspólnie – dzieci i młodzież szkolna, seniorzy, artyści, niepełnosprawni, mieszkańcy gminy Warka możemy 16 grudnia stworzyć pierwszy Warecki Kiermasz Świąteczny.

  Chętnych prosimy o kontakt z Dworkiem na Długiej (tel. +48 6672270, mail: dworek@dworek.warka.pl lub osobiście). Zapraszamy do współpracy.

   

  Organizatorzy – Dom Kultury „Dworek na Długiej” i Lokalny Fundusz Stypendialny W.A.R.K.A. dziękują wareckiej OSP za pomoc i udostępnienie miejsca na zorganizowanie kiermaszu.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE