Więcej

  To coś dla małżonków

  W niedzielę, 25 listopada o godz. 16:00 w Dworku na Długiej odbędą się warsztaty dla małżeństw. Pewnie większość małżonków pomyśli, przecież to nie dla mnie, mi jest dobrze tak jak jest… szkoda czasu…

  W czasach powszechnie stosowanej w naszych samochodach nawigacji satelitarnej (GPS) nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest wiedzieć: gdzie i jaką drogą należy podążać, zwłaszcza, jeśli prowadzimy nią współmałżonka i dzieci. Dlatego wszystkie małżeństwa, od świeżo poślubionych, przez tych z kilku – kilkunastoletnim doświadczeniem, aż do tych z bagażem złotych godów zapraszamy do Nawigacji w Rodzinie.

  Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 16:00 i będą trwały ok. 2,5 godziny. Zapewniamy, że nikomu czas nie będzie się dłużył. Dodatkowo na wszystkich czeka miła atmosfera, kawa, herbata oraz słodkie „co nieco”. Jest to kolejne już działanie realizowane przez warecki dom kultury w ramach projektu „Kibicuj Rodzinie”. Małżeństwa mogły uczestniczyć już w dwóch specjalnych pokazach filmowych – Ognioodporny” i „Odważni” połączonych z rozważaniami dotyczącymi problematyki filmów.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE