Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKoncert z „niePRZEMIJANIEM” w tle

  Koncert z „niePRZEMIJANIEM” w tle

  Punktualnie o godzinie 18.00, 5 grudnia 2012 roku na scenę piwnicy Dworku na Długiej wyszli Grażyna Kijuc i Sławomir Ragan pracownicy tej instytucji aby zaprosić przybyłych gości do wysłuchania utworów muzycznych przygotowanych przez uczniów Pana Krzysztofa Błaszkiewicza, uczestników dworkowej sekcji wokalnej. Akompaniament zapewniał wykonawcom sam Pan Krzysztof, koncertmistrz Filharmonii Świętokrzyskiej.

  Po występie pierwszych osób: Marty Regulskiej, Marty Galińskiej, Oli Widłak i Kasi Kłos, nagrodzonych gromkimi brawami, nastąpiła przerwa, podczas której prowadzący koncert wręczyli dyplomy i upominki zwycięzcom konkursu fotograficznego  pt. „niePRZEMIJANIE”. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na temat aktywności osób starszych i solidarności międzypokoleniowej, promocja prac fotograficznych wysokiej jakości i jej autorów. Tematem szeroko pojęte „nieprzemijanie” w kontekście przypadającego w tym roku Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej.

  Po  uhonorowaniu zwyciężczyń i wysłuchaniu ich krótkich wypowiedzi na temat swoich prac, kolejni wykonawcy muzyczni weszli na scenę. Byli to: Zuzanna Rudnicka, Michał Białoskórski i Przemysław Sułkowski. Oni tak jak ich poprzednicy z pierwszej części koncertu, pokazali swój kunszt wokalny z jak najlepszej strony.

  Po słowie końcowym mistrza Krzysztofa Błaszkiewicza można wywnioskować, że mogą z naszych warecczan wyrosnąć w przyszłości prawdziwe gwiazdy. Po brawach i podziękowaniu za występ goście zostali zachęceni przez prowadzących do obejrzenia nagrodzonych fotografii, które zawieszono oprawione na ścianach.

  Zobacz galerię zdjęć na http://dworek.warka.pl/koncert-z-nieprzemijaniem-w-tle/

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE