TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejTak powitaliśmy 2016 rok na wareckim rynku!

Tak powitaliśmy 2016 rok na wareckim rynku!

Za nami kolejne, wspólne powitanie Nowego Roku na wareckim rynku. Przy największych muzycznych hitach, granych na żywo przez zespół coverowy Milky Way, w noc z 31 grudnia na 1 stycznia bawiło się kilkaset osób. Po powitaniu Nowego 2016 roku życzenia w imieniu Rady Miejskiej i Burmistrza Warki Dariusza Gizki złożył wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Szymon Cieślak. W tę niezwykłą noc, oczywiście nie mogło zabraknąć pokazu sztucznych ogni, który trwał niemalże dziesięć minut i mógł zachwycić niejednego uczestnika zabawy. Dla najaktywniejszych, organizatorzy przygotowali konkursy w których można było wygrać ciekawe nagrody.

Zobacz Sylwester na wareckim rynku na TV Warka TU

Organizatorzy Sylwestra 2015/2016 – Samorząd Miasta i Gminy Warka, Gminna Instytucja Kultury “Dworek na Długiej”, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. dziękują wszystkim, którzy wspólnie powitali na wareckim rynku Nowy Rok 2016.

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE