Wędrówka słowno-muzyczna z zespołem „A My Tacy”

Wędrówka słowno-muzyczna z zespołem „A My Tacy”

Niebawem rozpocznie się kolejny miesiąc, zatem czas na kolejny koncert z cyklu „dWorek z Piosenką”. Wydaję się on być idealnym zakończeniem pierwszego dnia kwietnia! Ten, miejmy nadzieję wesoły dla wszystkich dzień, dopełnimy poetyckim „Dobrym Wieczorem”, który w „Dworku na Długiej” rozpocznie się już o godzinie 18:00 sprytnie przechodząc w koncert zatytułowany „Gościńce, ścieżki, drogi”.

Start słowno–muzycznego programu w wykonaniu grupy „A My Tacy” planowany jest na godzinę 19:00. Występujący przedstawią słuchaczom etos wędrowania po urokliwych polskich krajobrazach w różnych porach dnia i roku. Kontakt z przyrodą daje moc i energię do pokonywania trudów codzienności, budzi wrażliwość postrzegania świata i namysł nad sensem istnienia. Miłość do ojczystej ziemi zaś – daje poczucie swojego miejsca i swojej tożsamości. Koncert oparty będzie na tekstach Barbary Białowąs do których muzykę skomponowali m.in. Mieczysław Jurecki z Budki Suflera. Na scenie wystąpią Krzysztof Podstawka – śpiew i gitara, Włodzimierz Tyl – instrumenty klawiszowe oraz sama poetka Barbara Białowąs prowadząc całość.

Po ostatnim koncercie „dWorku  z Piosenką” na którym gościli Dariusz Rączka ze sowim zespołem oraz poeta Taduesz Knyziak przekonani jesteśmy że połączenie muzyki z recytacją jest doskonałym zabiegiem. Serdecznie zapraszamy! Wstęp bezpłatny.

Plakat a MY TACY - zm

Udostępnij:
← Udana promocja wareckiego LO na Targach Edukacyjnych Pieniądze dla aktywnych czekają na wzięcie →

Dodaj komentarz