Więcej
  Strona głównaBlogiCzy znasz Oalię?

  Czy znasz Oalię?

  Oalia to koloryzacja przyszłości – na temat jej walorów i efektów dla Kobiet opowiada Adam Gajdak z salonu fryzjerskiego z Warki.

  Adam, dlaczego wg Ciebie warto stosować tę formę koloryzacji?

  Przede wszystkim dlatego, aby nie czuć przykrego zapachu amoniaku, ale to tylko dodatkowa korzyść. Głównie chodzi o wzmocnienie struktury włosów, nadanie im połysku i delikatności, nawilżenie, odżywienie i ochronę skóry głowy. Dodatkowo zawarte w farbie składniki pielęgnacyjne działają przeciwzapalnie.

  Czyli wszystko w jednym?

  Można tak powiedzieć. Ale nie jest to tylko slogan reklamowy, to naprawdę działa. Jako fryzjer mogę zapewnić, że ta forma koloryzacji Oalia jest godna polecenia. Formuła koloryzacji jest oparta na technologii Micellar Oil Hi.Tech, bazującej na kombinacji składników nawilżających pochodzenia roślinnego oraz czynnika aktywnego. Zapewnia wzrost przepuszczalności włókna włosowego bez naruszania jego naturalnej struktury gwarantując maksymalną efektywność koloryzacji i pielęgnacji.

  Brzmi ciekawie, a były może jakieś badania prowadzone na temat skutków stosowania tego typu farby?

  Jednym z najważniejszych celów wprowadzenia tego produktu na rynek było osiągnięcie bardzo łagodnego procesu koloryzacji. W otwartych testach alergicznych produkt otrzymał ocenę „bardzo dobry”, maksymalną możliwą pod kątem hiperalergiczności.

  Ale czy koloryzacja łagodna to koloryzacja trwała?

  Oczywiście! Specjaliści osiągnęli kompromis uzyskując koloryzację równie trwałą jak koloryzacja oparta na amoniaku, a jednocześnie niezwykle łagodną dla włosów i skóry głowy.

  Na koniec powiedz jeszcze Naszym czytelnikom jakie masz fryzjerskie plany na Nowy 2013 Rok?

  Mój plan, który od początku działalności staram się konsekwentnie realizować, to najbardziej profesjonalny zakład fryzjerski w Warce. W tym celu wciąż się dokształcam. Chcę, aby moje usługi nadążały za obecnymi trendami, a przede wszystkim odpowiadały na potrzeby moich klientów.

  W takim razie życzę Ci samych sukcesów w Nowym Roku!

  Nie dziękuję 🙂

   Z Adamem Gajdakiem z Salonu Fryzjerskiego w Warce rozmawiała Agnieszka Pakulska.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE