-5 C
Warka
środa, 6 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejSylwestrowa noc na wareckim rynku

  Sylwestrowa noc na wareckim rynku

  Piękna pogoda w noc sylwestrową spowodowała, że kilkuset mieszkańców Warki powitało rok 2013 wspólnie na wareckim rynku. Od godz. 23:00 na specjalnie przygotowanej scenie wszystkich bawił zespół coverowy VAN DER PARK, który przypomniał znane wszystkim hity zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców. Było coś dla młodszych i dla starszych. Po wspólnym odliczaniu, punkt 0:00 rozpoczął się prawie 10-minutowy pokaz sztucznych ogni, po którym życzenia wszystkim zgromadzonym złożył w imieniu władz samorządowych Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Celejewski.

  W trakcie zabawy organizatorzy przygotowali kilka konkursów z nagrodami. Aby wygrać np. aparaty fotograficzne, mp3, nawigacje samochodowe, itp. trzeba było jedynie dobrze bawić się w sylwestrową noc… tańczyć, robić wężowe „pociągi”…

  Zobacz galerię zdjęć TU.

  Film z „Sylwestra” TU.

  Organizatorzy:

  • Samorząd Gminy Warka,
  • Gminna Jednostka Kultury „Dworek na Długiej”,
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,
  • Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Warce.
  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE