Bo życie to jest TEATR… i PRETEKST żeby się spotkać

Bo życie to jest TEATR… i PRETEKST żeby się spotkać

Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zaprasza młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną na zajęcia teatralne, które odbywać się będą w środy w godz. 16:30-19:00. Poprowadzi je znakomita trenerka Anna Łoboda (wykształcenie i doświadczenie poniżej).

Bo TEATR jest tylko PRETEKSTEM do tego żebyśmy się spotykali…  Dlatego nie jest on tylko dla tych, którzy swoje życie wiążą z zawodowym aktorstwem. Wręcz przeciwnie warsztat zdobyty na zajęciach teatralnych przydaje się niemalże na każdym kroku codziennego życia. Przełamywanie swoich ograniczeń, sztuka prezentacji, walka ze stresem, umiejętność odnajdywania się w nowych sytuacjach, czy techniki komunikacji interpersonalnej – wszystko to staję się prostsze dla członków młodzieżowego teatru PRETEKST.

Prowadzący: Anna Łoboda

Cena: 60zł/m-c

Cykl: 4 spotkania w miesiącu

Termin: środa 16:30 – 19:00

Jeśli są państwo zainteresowani prosimy o kontakt i zapisanie się.

Email: dworek@dworek.warka.pl
Tel. :   48 667 22 70

pretekdyplankat-zm

 

Anna Łoboda (za stroną www.dramaway.pl)

Wykształcenie: 

APS im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, studia pedagogiczne, kierunek pedagogika terapeutyczna, a także studia podyplomowe w zakresie „Profilaktyka i terapia problemów wychowawczych – pomoc dziecku i rodzinie”; absolwentka PWT w Warszawie (studia teologiczne, magisterskie). Absolwentka Szkoły Trenerów XXXVIII edycji organizowanej przez Metrum Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne. Brała udział w pilotażowych  warsztatach „Bibliodrama jako sposób edukacji międzykulturowej osób dorosłych” zorganizowane przez Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne „Teatr Grodzki ” w Bielsku Białej . Ukończyła kurs:” Bibliodrama w praktyce –  Kurs dla liderów”, który przygotowuje do prowadzenia bibliodramy we własnej praktyce zawodowej i zakończony jest licencją leadera bibliodramy wg Karty EBN lub Europejskiego Stowarzyszenia Bibliodramy. Absolwentka wielu szkoleń z dziedziny dramy, psychodramy i bibliodramy prowadzonych przez ekspertów z kraju i zagranicy. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie zawodowe:

Nauczyciel dyplomowany, trener dramy, katecheta, pedagog, pracujący w gimnazjum. Przez wiele lat prowadziła koło teatralne w gimnazjum, oraz autorski program zajęć z dramy  w ramach działań artystycznych dla uczniów gimnazjum. Prowadzi grupę teatralną PRETEKST.  Prowadzi warsztaty rozwojowe metodami dramy i bibliodramy w kraju i za granicą . Występuje jako ekspert podczas międzynarodowych konferencji bibliodramatycznych. Prowadzi zajęcia w Szkole Trenerów Dramy w Centrum Szkoleń i Rozwoju Drama Way w Warszawie.

Za pracę wychowawczą otrzymała wyróżnienia:

  • Dyplomem „Euntes ergo docente omnes gentes” (2004),
  • Medalem Prymasowskim „Ecclesiae Populoque Servitium Praestanti” (2006).

 

Udostępnij:
← "Kosmos" Andrzeja Żuławskiego w grójeckim DKF-ie Aleksandra Cieplak w Kadrze Narodowej Juniorów →

Dodaj komentarz