2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSeniorzy z "Tęczą" przywitali wiosnę

  Seniorzy z „Tęczą” przywitali wiosnę

  23 marca 2017 r. członkowie wareckiego Klubu Złotego Wieku wspólnie z kierownictwem i podopiecznymi ośrodka „Tęcza” Warsztaty Terapii Zajęciowej przywitali wiosnę.

  Wspólny przemarsz z Marzanną odbył się w przyjaznej atmosferze. Członkowie warsztatów oraz ich opiekunowie włożyli wiele pracy w wykonanie Marzanny, a efekt był wspaniały. Trzeba przyznać, że pogoda nie rozpieszczała i dała delikatnie w kość –  wiatr był porywisty, a słońce za chmurami. Mimo wszystko entuzjazm uczestników poradził sobie z rozgrzaniem grupy.

  Wyruszyliśmy na krótką wędrówkę do miejsca docelowego – nad rzekę Pilicę, gdzie symbolicznie zanurzyliśmy Marzannę. Po wspólnym zdjęciu cały wiosenny orszak ruszył w stronę Klubu Oficerów Rezerwy, gdzie spalono Marzannę, aby zima odeszła na dobre. Słomiana kukła szybko zmieniła się w popiół, a my zabraliśmy się za wspólny posiłek. Przy kiełbasce z grilla i domowych wypiekach czas szybko płynął, a wspólnym śpiewom nie było końca.

  Dużo pracy i zaangażowania w zorganizowanie takiego wydarzenia włożył przewodniczący klubu Złotego Wieku w Warce Zbigniew Sabała oraz Kierowniczka Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza” Lucyna Pietras, ze swoimi współpracownikami.

  Szczególne podziękowania kierujemy do gospodarza obiektu KOR Warka Andrzeja Sobolewskiego oraz Tadeusza Orłowskiego i Władysława Gajewskiego, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do udanej imprezy.

  Klub Złotego Wieku

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE