11.6 C
Warka
czwartek, 30 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZgłoś się i spływaj byle czym po Pilicy!

  Zgłoś się i spływaj byle czym po Pilicy!

  Przedłużamy termin zgłoszenia się do kolejnej edycji „Spływu na Byle Czym Rzeką Pilicą”! Do 28 lipca do godz. 12 w Dworku na Długiej czekamy na Twoją kartę zgłoszeniową!

  „Spływ na Byle Czym po Pilicy” polega na przepłynięciu pewnego dystansu po rzece wehikułem stworzonym przez pojedyncze osoby, bądź drużyny. Szalonych pomysłów podczas wakacji na pewno nie brakuje, czas więc zebrać niezbędne materiały i zbudować pływające „byle co”.

  Konkurs odbędzie się 29 lipca i będzie połączony z Przeglądem Piosenki Turystycznej „SpłyWarka” na Przystani na Winiarach w Warce.

  Nie czekaj już dziś zgłoś siebie samego bądź swoją drużynę do tego niecodziennego konkursu. Wykaż się kreatywnością, zbuduj jedyną i niepowtarzalną maszynę dzięki której oprócz własnej satysfakcji zyskasz podziw innych, a także atrakcyjne nagrody:

  – 1000 zł nagroda główna

  – 500 zł nagroda publiczności

  Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu

  karta-zgloszeniowa-splyw-na-byle-czym

  regulamin 3 splyw na byle czym – warka 2017

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE