Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejMnóstwo atrakcji podczas Pikniku z TĘCZĄ

  Mnóstwo atrakcji podczas Pikniku z TĘCZĄ

  Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych TĘCZA oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Warce wraz z licznymi Partnerami serdecznie zapraszają wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę i mają gorące serca na I Integracyjno-Charytatywny Piknik Rodzinny TĘCZA I PRZYJACIELE. 30 lipca w godzinach 13-20 na Stadionie Miejskim w Warce czekać będzie mnóstwo atrakcji.

  Będzie największe miasteczko DMUCHAŃCÓW w regionie, na scenie zaprezentują się: Orkiestra MODERATO, Zespół RETRO, ARDŻANA (disco polo), Darek Rączka, Piotr Kozłowski (GOAT), iluzjonista Aleksander DUMAŁA, będzie wspólna BOKWA prowadzona przez Jolę Gawrońską, będzie pokaz boksu tajskiego, pokaz tańca w wykonaniu Grupy Tanecznej KOSMA / POD IMPULSEM oraz solowe popisy hula hop w wykonaniu Kariny Grzelewskiej… To jeszcze nie wszystko bo organizatorzy wraz z całą masą Przyjaciół zapewnią animacje dla dzieci, konkursy, zawody, losy z nagrodami, stoiska z ciastami, chlebem ze smalcem i ogórkiem, będzie foto-budka, rysowanie karykatur, ogródek grillowy, pokaz strażacki… a nawet turniej piłkarski.

  Dużą atrakcją będzie licytacja niepowtarzalnych gadżetów, która ma mieć miejsce ok. 18:00. Wylicytować można będzie m.in. koszulkę z podpisami Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, piłkę z podpisami Reprezentacji Polski do lat 21 z turnieju EURO21, który odbył się niedawno w Polsce, koszulkę z podpisami zawodników Legii Warszawa, piłkę Warka sponsorem ligi UEFA Europa Leauge, unikatowe szklanki z limitowanej serii BROWAR WARKA, 2 wouchery na indywidualne zwiedzanie wareckiego Browaru z kawą u Dyrektora, przelot awionetką, obraz Macieja Ignaczaka, szkic  Sławomira Ragana, lekcje jazdy konnej, dzień w SPA dla dwóch osób, 5 lekcji  gry na instrumentach klawiszowych lub gitarze dla dwóch osób, karnety na  niewidzialną wystawę, 3 lekcje jazdy konnej BALAO, woucher na kajaki do  końca sezonu, pamiątkowy obraz z otwarcia warzelni w wareckim Browarze,  bon  na  roczne  strzyżenie u pani Grażyny Paczyńskiej.

  Serdecznie zapraszamy mieszkańców Warki i okolic na rodzinny piknik,  wspólne spędzenie czasu i wsparcie osób niepełnosprawnych w realizacji ich marzeń o stworzeniu Spółdzielni Socjalnej.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE