2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej

  Magiczna Skrzynka

  W niedzielne popołudnie o godz. 14 zapraszamy do nieco innego wymiaru wareckiego rynku. Będzie to dzień magii i spektakularnych widowisk!

  Chemiczne jo-jo, wędrująca woda, niebieskie tulipany, wybuchające wulkany i sztuczny śnieg w środku lata. Przyjdź i daj się zaczarować. Chcąc wykorzystać te dziecięce predyspozycje, proponujemy spotkanie, którego najważniejszym elementem będą spektakularne eksperymenty chemiczno-przyrodnicze. Wszystkie eksperymenty zostaną tak przygotowane i przeprowadzone, że będą nosiły w sobie znamiona magii i „czarodziejstwa”, dzięki czemu staną się jeszcze bardziej ekscytujące. Dbając o efektowność doświadczeń zapewniamy równocześnie, że będą to eksperymenty bezpieczne dla wszystkich uczestników zajęć w „Magicznej Skrzynce”. Przeprowadzone  „sztuczki” mają przede wszystkim zaciekawić dzieci zjawiskami zachodzącymi w otaczającym świecie, którym towarzyszyć będzie dobra zabawa. Dzieci wcielą się w rolę prawdziwych naukowców! Być może dla niejednego uczestnika zabawy będzie to pierwsza okazja do przeprowadzenia doświadczeń chemicznych i poznania z bliska magicznego świata kolorowych eliksirów. Kreatywna zabawa odkryje przed dziećmi tajemnice praw natury, rozbudzi ciekawość świata i wprawi w osłupienie każdego małego uczestnika. Poczuj prawdziwą chemię! Projekt realizowany jest przez Świetlicę w Bończy.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE