-1.7 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWareccy muzycy na scenie SpłyWarki

  Wareccy muzycy na scenie SpłyWarki

  Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”, który odbędzie się na Przystani na Winiarach w Warce rozpoczną wareccy muzycy, czyli grupa „Ostatnia Paczka”. Koncert rozpocznie się o godz. 17:00.

  Grupę „Ostatnia Paczka” tworzą: Sławomir Klimczuk, Leszek Owczarczyk i Bogdan Sabała. Choć współpracują ze sobą od lat, to Ich zespół powstał w kwietniu 2017 roku. Brzmienia ich głosów i gitar z pewnością zaczarują warecką publiczność publiczność. „Ostatnia Paczka” ma na koncie już pierwsze sukcesy! Pierwsze miejsce oraz nagrodę publiczności zdobyte podczas X Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina” w Busku-Zdroju. Wareckie trio prezentuje własne utwory do których tworzy słowa oraz aranżację muzyczną. W piątek 28 lipca ukazała się pierwsza płyta zespołu.

  Przyjdź, zobacz, posłuchaj, naprawdę warto!

   

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE