14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRKolarze z Warki pokazali się z dobrej strony

  Kolarze z Warki pokazali się z dobrej strony

  Podczas wyścigu kolarskiego ŻTC BIKE RACE, którego 10 z 11 etapów odbył się w Warce 27 sierpnia w bardzo dobry sposób zaprezentowali się zawodnicy z Warki. W cyklu FIT RACE (58 km) wystartowało kilkunastu kolarzy. Najlepszym z nich nagrody w klasyfikacji „Warki” ufundowane przez Samorząd Miasta i Gminy Warka, Sklep Rowerowy ROWEROLOGIA oraz Browar Rzemieślniczy BroWarka wręczył Burmistrz Dariusz Gizka, Wiceburmistrz Teresa Knyzio oraz Prezes Żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów Kazimierz Kwiatkowski.

  Najlepsze wyniki uzyskali:

  1. Hubert Chojniak 01:28:28 (kat. M30),
  2. Przemysław Walczak 01:28:31 (kat. M20),
  3. Marcin Ziemecki 01:28:34 (kat. M40),
  4. Radosław Wasilewski 01:28:37 (kat. M30).

  Wśród pań z Warki – Julia Matlakowska (01:42:03 – kat. K30) wyprzedziła Iwonę Mogielską (01:43:35 – kat. K40).

  Nasi zawodnicy zostali sklasyfikowani na najwyższych miejscach również w całym wyścigu w swoich kategoriach: 1 miejsce w kategorii K30 zajęła Julia Matlakowska, 1 miejsce w kategorii M30 zajął Hubert Chojniak, 2 miejsce w kategorii JUNIOR MŁODSZY zajął Piotr Lisiewski, 3 miejsce w kategorii K40 zajęła Iwona Mogielska.

  GRATULUJEMY i liczymy, że liczba mieszkańców Warki i okolic jeżdżących na rowerze z dnia na dzień będzie się zwiększać… Być może kolejna dobra okazja na pokazanie się „własnej publiczności” już za rok…

  Na zdjęciu stoją od lewej: Radek Wasilewski, Hubert Chojniak, Wiceburmistrz Warki Teresa Knyzio, Iwona Mogielska, Kinga Lisiewska, Julia Matlakowska, Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Jacek Naduk, Piotr Lisiewski. Siedzą, od lewej: Wacław Curyło, Marcin Łukasiewicz, Marcin Ziemecki, Tomek Paczka, Szymon Gospodarczyk.

  Organizator wyścigu: ŻTC BIKE RACE: Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów

  Partnerzy lokalni:

  • Samorząd Miasta i Gminy Warka
  • Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  • Centrum Sportu i Rekreacji
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Warce
  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.
  • Sklep Rowerowy ROWEROLOGIA

  Zdjęcia ze strony www.ztc.pl

  Obszerna galeria zdjęć z wyścigu – kliknij tutaj.

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE