Więcej

  Aktywni zdobywają wiedzę

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. informuje, że na warsztaty w ramach projektu Kuźnia Aktywności zakwalifikowano 14 osób. Podczas warsztatu który odbędzie się 2 marca w godz. 9.00-15.00 w Dworku na Długiej uczestnicy zapoznają się z tematem projektów społecznych. Dowiedzą się czym jest projekt, jakie są fazy projektu, co można zyskać realizując projekty społeczne. Warsztaty będą prowadzone metodami aktywnymi.

  Lista osób zakwalifikowanych na warsztaty

  1. Aleksandra Nowakowska
  2. Klaudia Cichońska
  3. Angelika Brynda
  4. Paula Wróblewska
  5. Aleksandra Kołacz
  6. Karolina Nowak
  7. Szymon Batte
  8. Klaudia Kowalska
  9. Monika Jagiełło
  10. Magdalena Firlik
  11. Kaludia Zaranek
  12. Angelika Kamińska
  13. Martyna Kaczmarczyk
  14. Cezary Skoczek

  Projekt KUŹNIA AKTYWNOŚCI to warsztaty „Od pomysłu do projektu” oraz Konkurs dotacyjny na małe inicjatywy młodzieżowe w ramach którego można pozyskać dofinansowanie w wysokości do 1000zł. Środki na dotacje (pula 5000zł) zostały zebrane przez Stypendystów Lokalnego Funduszu Stypendialnego W.A.R.K.A. w ramach akcji zbiórkowych.

  Konkurs grantowy organizowany jest w ramach projektu Warka Aktywnych Młodych realizowanego przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Więcej informacji o projekcie, warsztatach i konkursie na www.stowarzyszeniewarka.pl w zakładce „Kuźnia Aktywności”

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE