Nadciąga WARCON 4!

Nadciąga WARCON 4!

Już niebawem, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 (dawne Gimnazjum), odbędzie się czwarta edycja naszego rodzimego konwentu – WARCON.

Na wszystkich uczestników będą czekali wolontariusze zrzeszeni w Wareckim Klubie Gier Planszowych i Fantastyki, którzy pomogą w doborze gry i poprowadzą rozgrywki. Każdy znajdzie coś dla siebie – w konwentowej wypożyczalni będzie dostępnych ponad 100 tytułów!

Podczas imprezy odbędą się prezentacje  gier  figurkowych:  „X-wing”, „Battletech”, „Wrzesień 1939”, „Full Thrust”, „Age of Sigmar”, „Epic Armageddon”. Dodatkowo na konwencie odbędą się oficjalne eliminacje do mistrzostw Polski w grę „Domek”, wydaną przez Rebel.pl.

Przy wejściu otrzymacie darmowe, numerowane bilety, które radzimy zachować, ponieważ w trakcie imprezy odbędzie się loteria fantowa – posiadacze szczęśliwie wylosowanych numerów nie wyjdą z pustymi rękami.

Zapraszamy całe rodziny 7 października w godz. 11:00-19:00, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 1.

Wydarzenie jest podsumowaniem projektu „Warka Gra! – Warcon 2017” realizowanego w ramach programu „Działaj Lokalnie” Stowarzyszenia W.A.R.K.A., Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz lokalnych Partnerów.

Udostępnij:
← Pojechali po rozwój dla Jabłkowej Warki Taneczne Święto Warki z Polo TV! →

Dodaj komentarz