Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejTomik wierszy na jubileusz Dobrego Wieczoru!

  Tomik wierszy na jubileusz Dobrego Wieczoru!

  Czy można było sobie wymarzyć lepsze rozpoczęcie Dobrego Wieczoru w bieżącym roku artystycznym Dworku na Długiej? 17 listopada o godzinie 18:00, już po raz 10 w piwnicach Dworku spotkają się Ci którzy poezję kochają i Ci którzy nią żyją.

  Aby uczcić to wydarzenie, w trakcie trwanie wieczoru odbędzie się promocja nowowydanego, przez Gminą Instytucję Kultury, tomiku wierszy. Będzie on zawierał wszystkie utwory literackie zaprezentowane podczas dotychczasowych Dobrych Wieczorów.  Na jego karkach znaleźć będzie można twórczość Ewy Szewczyk, Julii Cicheckiej, Andrei Czasak, Dawida Batte, Janusza Gwary, Stefana Posocha, Pauliny Grabowskiej, Agaty Kowalczyk, Michała Rutkowskiego, Dariusza Bekasa, Dawida Matysiaka oraz Tomasza Wdowiaka.

  O wyjątkowości tego spotkania nie trzeba pisać zbyt wiele, bo słowa królują właśnie podczas nich. Słowa, które raz oddają rzeczywistość, a innym razem opisują najskrytsze uczucia osób, które przelały je na papier, słowa które tak często determinują istnienie.. słowa wrażliwych osób, o tyle bliższe, iż należą do ludzi którzy na co dzień żyją pośród Was, których spotkać można na ulicy Warszawskiej, w kościele, szkole, sklepie czy aptece. Którzy tego wieczoru mogą pozostać tylko z tym co kochają i z odwagą z szuflady wyciągnąć zapiski powstałe pod wpływem chwili i targających się w ich wnętrzu uczuć.

  Domyślają się już Państwo, że Dobry Wieczór to miejsce lokalnych poetów? Jesteś jednym z nich i chcesz dołączyć do ich grona? Nic prostszego weź swój wiersz i przyjdź do „Dworku na Długiej” 17 listopada o godzinie 18:00.  Zapraszamy również tych którzy lubią słuchać gdyż spotkanie jak zawsze uświetni koncert piosenki poetyckiej. O godzinie 19:00 za sprawą Agaty Gałach słowa połączą się z muzyką w ramach cyklu „dWorek z Piosenką”.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE