Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPoznajcie Małe TGD - Mikołajkowych gości Warki!

  Poznajcie Małe TGD – Mikołajkowych gości Warki!

  Zespół Małe TGD, Warka będzie miała okazję poznać osobiście już 6 grudnia w Centrum Sportu i Rekreacji podczas Gminnych Mikołajek.  Warto jednak już wcześniej zgłębić jego historię i twórczość.

  Małe TGD jest to grupa dziecięca wykonująca muzykę POP z chrześcijańskim przesłaniem. Zespół we wrześniu wydał swoją pierwszą płytę, zatytułowaną „Góry do góry”, która już 5 dni po premierze znalazła się na 20 miejscu najczęściej kupowanych albumów na Empik.com, a chwilę później na 1 miejscu w TOP 100 w kategorii muzyka dla dzieci.

  Jest to 11-osobowa reprezentacja Szkółki TGD prowadzonej od kilku lat przez Kamilę Pałasz (solistkę TGD, instruktorkę warsztatów gospelowych, nauczycielkę śpiewu, posiadającą doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi) i Piotra Nazaruka (dyrygenta Chóru TGD, prowadzącego grupy wokalne w programach telewizyjnych, m.in. „Szansie na sukces” oraz „Bitwie na głosy”, współpracującego z Anną Marią Jopek, Zygmuntem Kuklą, Adamem Sztabą, który jest również twórcą wielu piosenek do spektakli dla dzieci.). Są oni „młodszą” wersja Chóru TGD (który działa już od 35 lat) dzięki czemu wspaniale łączą młodzieńczy entuzjazm z pasją śpiewania i chęcią dzielenia się dobrą nowiną.

  Szkółka TGD powstała jako miejsce dla dzieci w którym będą mogły rozwijać się wokalnie i muzycznie, nawiązywać znajomości i przyjaźnie oraz poznawać siłę wspólnej modlitwy i gospelowaego przesłania.

  Sprawdzić co udało się im osiągnąć mogą Państwo już 6 grudnia podczas koncertów Mikołajkowych. O godzinie 10:00 przy muzyce Małego TGD bawić się będą dzieci z przedszkola i szkół podstawowych z terenu gminy Warka. Koncert o godzinie 12 przeznaczony będzie dla klas młodszych szkół podstawowych z Warki, jak również będzie on otwarty dla osób indywidualnych. Serdecznie zapraszamy do zrobienia sobie mikołajkowego prezentu i wzięcia udziału w koncercie, który promował będzie wspominaną wyżej, niedawno wydaną płytę zespołu. Po koncercie będzie również możliwość zakupienia płyt! Nie można przegapić takiej okazji!

  Na zachętę poniżej zamieszczamy link do utworów zespołu!

  Małe TGD – „Góry do góry”

  Małe TGD – „Siedem”

  Małe TGD – „Idę sobię”

  Małe TGD – „Ojciec wszystkich nas”

  Małe TGD – „Bohater”

  Szkółka TGD – „Nadejdzie dzień”

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE