Więcej
  Strona głównaInstytucjeMikołajkowa zbiórka na stypendia dla młodzieży

  Mikołajkowa zbiórka na stypendia dla młodzieży

  Tradycją „Mikołajek” w Warce stało się to, że stypendyści Lokalnego Funduszu Stypendialnego W.A.R.K.A. zbierają datki na przyszłoroczne stypendia dla uzdolnionej, wareckiej młodzieży. Tak będzie i w tym roku. 6 grudnia na ulice Warki wyjdą stypendyści i będą zachęcać do wsparcia rozwoju najmłodszego pokolenia… Będzie ich można spotkać również podczas Gminnych Mikołajek dla dzieci w Centrum Sportu i Rekreacji gdzie w godz. 15-19 dostępne będą darmowe dmuchańce i inne atrakcje.

  Zachęcamy serdecznie do wsparcia!

  Przypomnijmy, że w tym roku szkolnym stypendia (miesięcznie po 150zł) otrzymuje 15 stypendystów. W sumie, od 2011 roku, w ramach tego Funduszu przyznano już 167 stypendiów, na łączną kwotę 250.000 zł. Środki te pochodzą z Fundacji Batorego, Samorządu Miasta i Gminy Warka, prywatnych przedsiębiorców oraz od osób, które wspierają Fundusz właśnie m.in. poprzez dobrowolne datki pozyskiwane przy okazji zbiórek Mikołajkowej i Świątecznej.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE