Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRMikołajkowe szaleństwa w Warce!

  Mikołajkowe szaleństwa w Warce!

  To były niesamowite Mikołajki! 6 grudnia hala Centrum Sportu i Rekreacji w całości została opanowana przez setki, a nawet tysiące dzieci z gminy Warka.

  Pierwszą częścią tego niezwykłego dnia były dwa koncerty zespołu Małe TGD. O godz. 10 i 12 zespół zaśpiewał dla ponad 1000 dzieci z przedszkoli i szkół z terenu całej gminy piosenki z wydanej niedawno debiutanckiej płyty „Góry do góry”. Zanim jednak 11-ka niezwykle utalentowanych młodych artystów zaprezentowała swoje możliwości wszystkich w imieniu Burmistrza Warki oraz organizatorów i partnerów powitał prowadzący imprezę – dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zareba. Uczestnicy obu koncertów szybko mogli przekonać się, dlaczego krążek zespołu już 5 dni po premierze zajmował czołowe miejsca sprzedaży na Emipk.com i znalazł się na 1 miejscu w TOP 100 w kategorii muzyka dla dzieci. Przy dźwiękach muzyki prezentowanej przez zespół nie dało się usiedzieć na miejscu! Publiczność szalała, podskakiwała, tańczyła i z szerokim uśmiechem na ustach próbowała powtarzać słowa i choreografię,  którą do każdego utworu przygotowały dzieci z zespołu.

  Ważnym, a może wręcz najważniejszym elementem pierwszej części Mikołajek była wizyta samego Mikołaja, z którym każda klasa mogła zrobić sobie zdjęcie i który wszystkim uczestnikom przyniósł prezenty – paczki ze smakołykami.

  Druga część imprezy rozpoczęła się o godzinie 15:00. Hala Sportowa przearanżowana została z sali koncertowej na prawdziwy dmuchany plac zabaw. Na płycie hali stanęły 3 duże dmuchańce, na których dzieci bezpłatnie mogły szaleć aż do godziny 19:00. O tym, że to fantastyczny pomysł na prezent świadczyły przybyłe do CeSiR-u tłumy rodziców ze swoimi pociechami.

  Wszystko, co dobre jednak szybko się kończy. Na szczęście w grudniu Mikołaj odwiedza grzeczne dzieci dwukrotnie. Bądźcie zatem grzeczne, a może w tym roku uda się ponownie z nim spotkać!

  Organizatorzy i partnerzy gminnych Mikołajek:

  • Samorząd Miasta i Gminy Warka,
  • Centrum Sportu i Rekreacji,
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”,
  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.,
  • ABC Dziecka,
  • PEPSICO,
  • Grupa Producentów Owoców TWÓJ OWOC,
  • Spółdzielnia Inwalidów JEDNOŚĆ
  • Studio Fotograficzne „Babskim Okiem”.

  ZDJĘCIA Z IMPREZY MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE