Więcej

  Wypoczynek na medal!

  Dzięki bardzo dobrej współpracy Samorządu Wareckiego  z  Wicewojewodą Mazowieckim Dariuszem Piątkiem,  Gmina Warka przy współudziale ZHP Chorągiew Łódzka, zorganizowała   dla 129 dzieci  z rodzin rolników, poszkodowanych w wyniku wymarznięć i gradobicia,  10- dniowy  wypoczynek w górach.

  Młodzież wyjechała 27 stycznia  do Zakopanego. W programie pobytu było wiele atrakcji : baseny termalne, Wieliczka, Aquapark, Gubałówka, wycieczka po Zakopanem i w góry, kuligi i wiele konkursów oraz zajęć rekreacyjnych. Odpłatność rodziców wynosiła 200 zł.

  7 marca br. w Centrum Sportu i Rekreacji  w Warce odbyło się spotkanie burmistrza Warki Dariusza Gizki, przedstawicieli Wojewody oraz Komendanta Hufca Łask z uczestnikami wyjazdu i rodzicami. Dzieci były bardzo zadowolone z wyjazdu.

  Na zakończenie spotkania  wszyscy uczestnicy wypoczynku zimowego w Zakopanem otrzymali nieodpłatnie plecaki z wyposażeniem o wartości 150 zł. a delegacja rodziców złożyła serdeczne podziękowanie za trud i zaangażowanie wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego zorganizowania wyjazdu.

  IMG_0519

   

  IMG_0546

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE