Więcej

  Wypoczynek na medal!

  Dzięki bardzo dobrej współpracy Samorządu Wareckiego  z  Wicewojewodą Mazowieckim Dariuszem Piątkiem,  Gmina Warka przy współudziale ZHP Chorągiew Łódzka, zorganizowała   dla 129 dzieci  z rodzin rolników, poszkodowanych w wyniku wymarznięć i gradobicia,  10- dniowy  wypoczynek w górach.

  Młodzież wyjechała 27 stycznia  do Zakopanego. W programie pobytu było wiele atrakcji : baseny termalne, Wieliczka, Aquapark, Gubałówka, wycieczka po Zakopanem i w góry, kuligi i wiele konkursów oraz zajęć rekreacyjnych. Odpłatność rodziców wynosiła 200 zł.

  7 marca br. w Centrum Sportu i Rekreacji  w Warce odbyło się spotkanie burmistrza Warki Dariusza Gizki, przedstawicieli Wojewody oraz Komendanta Hufca Łask z uczestnikami wyjazdu i rodzicami. Dzieci były bardzo zadowolone z wyjazdu.

  Na zakończenie spotkania  wszyscy uczestnicy wypoczynku zimowego w Zakopanem otrzymali nieodpłatnie plecaki z wyposażeniem o wartości 150 zł. a delegacja rodziców złożyła serdeczne podziękowanie za trud i zaangażowanie wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego zorganizowania wyjazdu.

  IMG_0519

   

  IMG_0546

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE