13.2 C
Warka
piątek, 29 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPiłkarskie Mikołajki w KS WARKA

  Piłkarskie Mikołajki w KS WARKA

  W dniu 10 grudnia w Hali Cesir Warka odbyło się Mikołajkowe spotkanie Drużyn Młodzieżowych Klubu Sportowego Warka.  Na spotkaniu obecny był Pan Burmistrz Warki Dariusz Gizka i Zarząd Klubu.  Trenerzy wraz ze swoimi zespołami stawili się prawie w komplecie w Wareckiej Hali Cesir. Nie zabrakło również rodziców naszych młodych futbolistów.

  Każdy zespół i każdy uczestnik spotkania Mikołajkowego  otrzymał paczkę od świętego Mikołaja ze słodyczami. Ponadto każdemu uczestnikowi został wręczony  okolicznościowy Kalendarz Klubu Sportowego WARKA na rok 2018. Na zakończenie spotkania głos zabrał Burmistrz Warki który złożył wszystkim obecnym życzenia z okazji nadchodzących Świąt a najmłodszym życzył wyników sportowych i brak kontuzji w nadchodzącym roku.

  Na koniec  Zarząd i Restauracja Albero przygotowali pyszną Pizzę dla uczestników.

  KS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE