Więcej
  Strona głównaOrganizacjeWarecki WTZ odebrał nagrodę w konkursie fotograficznym

  Warecki WTZ odebrał nagrodę w konkursie fotograficznym

  W dniu 30 stycznia 2018 r. Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” miały zaszczyt uczestniczyć w gali wręczenia nagród za udział w konkursie fotograficznym pt. „Człowiek w Ekonomii Społecznej”, organizowanym przez Wydział ds. ekonomii Społecznej i projektów zewnętrznych Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.

  Motywem przewodnim konkursu był człowiek – jako podmiot ekonomii społecznej znajdujący się w centrum jej zainteresowania, w warunkach w jakich pracuje, spędza czas, doskonali swoje umiejętności zawodowe lub wyraża swoje zainteresowania czy pasje.

  Nasze Stowarzyszenie zajęło zaszczytne II miejsce zdjęciem pt. „Boccia – sport, integracja, rehabilitacja”, wykonanym przez panią Magdalenę Bednarczyk – pracownika Warsztatów Terapii Zajęciowej.

  Podczas gali odebraliśmy z rak po. Dyrektora Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej – Artura Pozorka, pamiątkowy dyplom oraz album krajoznawczy.

  Stowarzyszenie TĘCZA

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE