18.3 C
Warka
wtorek, 30 maja, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeŚwięto Babci i Dziadka we Wrociszewie

  Święto Babci i Dziadka we Wrociszewie

  Babcia i dziadek to dla najmłodszych najlepsi przyjaciele na smutki i troski, towarzysze do zabawy i radosnych chwil. 21 i 22 stycznia to wyjątkowe dni w roku, kiedy możemy wyrazić wdzięczność za ich trud i oddanie, za wszystko to, co od nich dostajemy. Przedszkolaki z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego we Wrociszewie podziękowały swoim babciom i dziadkom 1 lutego.

  W rytmie Krakowiaka tańczonego przez zerówkę wprowadzono gości w uroczysty nastrój. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły – 3 i 4-latki wyraziły swoją miłość wierszami i piosenkami, a zaskoczeni goście z uwagą wysłuchali nieznanej wersji piosenki „Przez twe oczy zielone” tym razem ze słowami „dzisiaj babciom i dziadkom kochanym zaśpiewamy”. Starsze przedszkolaki zaśpiewały, zatańczyły i recytowały, a w każdym słowie czuć było miłość i dumę dzieci z ich babć i dziadków.

  Wspólne zabawy i tańce uświetniły uroczystość. Pięknie udekorowana sala gimnastyczna przygotowana przez uczniów klas starszych i rodziców, apetyczne ciasta, oprawa muzyczna…Wyjątkowy dzień, magiczne chwile. Dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze babć i dziadków, oklaski dla dzieci i podziękowania płynące w kierunku wychowawców ukazały jak ważne są takie spotkania. Czekamy na kolejne…To było niezapomniane.

  Anna Szczęsna-Różycka – wychowawca oddziału przedszkolnego

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE