Olimpijska wiedza ucznia CKZiU w Nowej Wsi

Olimpijska wiedza ucznia CKZiU w Nowej Wsi

W dniach 7-8 czerwca 2018 r. na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbywały się eliminacje centralne 42. edycji prestiżowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, której organizatorem jest Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach.

Po raz kolejny w Olimpiadzie (blok „Ogrodnictwo”) udział wziął uczeń technikum ogrodniczego z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. W tym roku placówkę reprezentował Przemysław Dziubiński, uczeń klasy IV, który w kwietniu zwyciężył eliminacje okręgowe w województwie mazowieckim, co dało mu awans do etapu centralnego.

Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu ogrodnictwa i bardzo dobremu przygotowaniu merytorycznemu, Przemek został laureatem tegorocznej edycji Olimpiady! Zdobył bardzo cenne nagrody, przede wszystkim indeks na wybraną uczelnię rolniczą w kraju, a także stypendium, ufundowane przez Bank BGŻ.

Serdecznie gratulujemy Przemkowi, a także jego opiekunce merytorycznej, Elżbiecie Kapuście, która przygotowywała ucznia do udziału we wszystkich etapach Olimpiady. Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów!

CKZiU w Nowej Wsi

 

Udostępnij:
← Wędkarski Dzień Dziecka Kolejna dotacja sfinalizowana →

Dodaj komentarz