18.3 C
Warka
wtorek, 30 maja, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZespół Bez Cienia Ciszy na SpłyWarce

  Zespół Bez Cienia Ciszy na SpłyWarce

  Już za kilka dni 28 lipca w Warce po raz kolejny zabrzmi Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”. Po raz 7 zapraszamy Państwa nad Pilicę, która stworzy idealny klimat do słuchania, a nawet wspólnego śpiewu. Przedstawiamy pierwszy zespół, który zagra podczas „SpłyWarki”. O godz. 17:00 na KEMPINGU NAD PILICĄ na scenie zagości zespół „Bez Cienia Ciszy”.

  Zespół  jest jednym z współgospodarzy Festiwalu. Powstał w Warce w październiku 2017 roku. Tworzą go: Dariusz Rączka (śpiew, gitara, teksty, kompozycje), Grzegorz Kalbarczyk (gitara, śpiew) oraz Marcin Koc (bas, śpiew). W autorskim repertuarze zespołu znajdujemy wyraziste teksty komentujące m.in. współczesną rzeczywistość i obyczajowość na poważnie i z przymrużeniem oka. Utwory zaaranżowane są klasycznie, balladowo. Artyści nie stronią jednak od różnych stylów muzycznych, wprowadzając do swych piosenek elementy bluesa, swingu, pop-rocka czy brytyjskiego folku. Zespół, mimo niedługiego stażu dał się poznać na kilku przeglądach i festiwalach zdobywając nagrody i wyróżnienia wśród których są: 1 miejsce na II Festiwalu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „Na Skarpie” w Chełmie, 2 miejsce podczas XI Ogólnopolskiego Festiwalu im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju (wraz z Nagrodą Publiczności) oraz podczas Ogólnopolskich Spotkań z Balladą w Iłży.

  POSŁUCHAJ ZESPOŁU „BEZ CIENIA CISZY” TU

   

  Program „SpłyWarki” 2018:

  17:00 – Zespół „Bez Cienia Ciszy”

  17:30 – Zespół „Ostatnia Paczka”

  18:00 – Spływ na Byle Czym

  19:00 – Zespół „Sprzedawcy Dymu”

  20:00 – Zespół „Jan i Klan”

  21:15 – Zespół „Stara Kuźnia”

   

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE