Ruszyły zapisy na zajęcia w Dworku na Długiej!

Ruszyły zapisy na zajęcia w Dworku na Długiej!

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami! Zatem najwyższa pora aby w Dworku na Długiej rozpocząć zapisy na nowy sezon zajęć artystycznych. Rozpoczną się one z początkiem października i potrwają do końca maja 2019. Dworek przygotował wachlarz zajęć, a wśród nich znalazły się: pianino, gitara, wokal, plastyka, robotyka, teatrzyk „nieDuży” (dla dzieci), teatr „Pretekst” (dla młodzieży), ceramika, szachy czy plastyka na wesoło „KolorAnki”. Można także wstąpić w szeregi Miejskiej Orkiestry Dętej Moderato i rozpocząć naukę gry na: puzonie, flecie, trąbce, saksofonie, klarnecie, gitarze basowej i perkusji.

Rejestracja uczestników rozpoczyna się 5 września i potrwa do 17 września. Podany termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń jest orientacyjny. W przypadku dostępnych miejsc na dane zajęcia będzie można dokonać zapisu także w późniejszym czasie.

Zapisu można dokonać przez internet przez platformę „Strefa zajęć”. W poniższym linku znajduje się instrukcja do zapisów na tegoroczne zajęcia oraz platforma do zapisów.

ZAPISY NA ZAJECIA W DWORKU

Zapisy do Miejskiej Orkiestry Dętej Moderato odbywają się telefonicznie u dyrygenta Artura Gębskiego pod numerem 664 558 405.

Wszystkich, którzy mają zamiar zapisać się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w nich:

Regulamin zajec eduacyjnych w Dworku na Dlugiej 18-19

Udostępnij:
← Cyrkowy ANIMATOR... Wareccy kolarze podczas wyścigu ŻTC Bike Race →

Dodaj komentarz