2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejW Świąteczne dni magiczna jest choinki moc...

  W Świąteczne dni magiczna jest choinki moc…

  W niedzielę 16 grudnia na wareckim rynku wszyscy mieszkańcy Warki będą mogli wspólnie cieszyć się nadchodzącymi świętami. Tego dnia na wszystkich gości czekać będzie magiczna atmosfera –już po raz  trzeci  „Zimowa Odmiana” ociepli ten chłodny czas i sprawi, że w Warce będzie naprawdę przytulnie.

  Jedną z wielu atrakcji „Zimowej odmiany” będzie symbolicznie zapalnie choinki na Wareckim Rynku.  Na miejskim drzewku bożonarodzeniowym zawisną ogromne ilości światełek oraz symbol gminy Warka – jabłkowe bombki. Centralny punkt placu jakim będzie choinka zabłyśnie zaraz po zmroku, czyli o 16:15. Ogromne drzewko rozjaśni  centrum miasta oraz nada świątecznego klimatu całemu wydarzeniu.

  Zapraszamy na warecki rynek w godzinach 12:00 – 18:00. Zachęcamy z zapoznaniem się z całym harmonogramem imprezy: Zimowa Odmiana Wareckiego Rynku

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE