11.6 C
Warka
czwartek, 30 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZagraj dla WOŚP w Rozniszewie!

  Zagraj dla WOŚP w Rozniszewie!

  Podobnie jak rok temu i tym razem dołączamy do wspaniałej inicjatywy charytatywnej. Zapraszamy na drugi w historii Rozniszewa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Kiedy: 12 stycznia
  Gdzie: OSP Rozniszew
  Start: godz. 14:00

  Celem tegorocznego finału będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

  Dzięki naszej lokalnej inicjatywie możecie wesprzeć Orkiestrę, tym samym pomagając setkom tysięcy maluszków w całej Polsce.

  Podczas naszej imprezy nie zabraknie atrakcji. Zaplanowaliśmy dla Was:
  – przejażdżki specjalnymi autami oraz quadami
  – pokaz jednostki ratowniczej OSP
  – licytację atrakcyjnych przedmiotów
  – DJ’a oraz muzykę na żywo, a wystąpi dla Was finalista The Voice of Poland
  – Malowanie buziek dla najmłodszych
  – Fotobudkę
  – Pokaz filmowy dla dzieci o 16:00
  – Konne przejażdżki
  – Ognisko z kiełbaskami
  – Kącik kawowy ze słodkościami
  – Różne gry i zabawy

  Oczywiście klasycznie o godzinie 18.00 rozniszewskie światełko do nieba!

  Rok temu uzbieraliśmy 4541,64 zł – dla naszej małej lokalnej społeczności to naprawdę ogromna kwota. Pamiętajcie, że pomaganie jest dosłownie dziecinnie proste! Mamy w tym roku chrapkę na pobicie zeszłorocznego rekordu.

  Dlatego przybywajcie, zabierzcie rodziny i sąsiadów. Udostępniajcie to wydarzenie i zachęcajcie wszystkich do wspólnej zabawy!

  Czekamy na Was!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE